Choď na obsah Choď na menu

PLAY OFF

2.SHbL - NEDEĽA 29.4.2012 - 13:00h / 1.zápas

KRÁTKY PROCES PE vs. HCC

12:1

Prvý zápas proti favorizovanému súperovi bol vyrovnaný snáď maximálne v prvej tretine a celkový výsledok bol poznačený hlavne počtom hráčov. My sme nastúpili na zápas s počtom hráčov 1 + 6, pričom súper disponoval asi dvojnásobným počtom. Prvú tretinu sme ako tak zvládli, no v ďaľšom dianí odchádzali sily a tým vlastne aj vznikol takýto výsledok... Nám nezostáva nič iné, ako len dúfať, že v druhom zápase zabojujeme a vynútime si tretí rozhodujúci zápas.

2.SHbL - UTOROK 1.5.2012 - 14:30h / 2.zápas

KRÁTKY PROCES PE vs. HCC

9:4

Druhý zápas s KRÁTKYM PROCESOM začal sľubne a chvíľu to vyzeralo, že sa nám podarí zabojovať o 3.zápas, nakoľko po prvej tretine sme viedli 3:1. No v ďaľšom priebehu sme doplatili presne na to ako vždy - na počty. V piatich / šiestich sa nedá hrať vyrovnane žiaden zápas a už vôbec nie takto dôležitý. Sily odchádzali a súper sa dostal na koňa, čo sa prejavilo v konečnom výsledku a to 4:9 v náš neprospech.

Sezóna v BOŠANOCH týmto končí a my sme obsadili konečné 6.miesto...

Uvidíme čo prinesie nová sezóna - aj keď momentálne nevieme či chceme a budeme o rok pôsobiť.

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.