Choď na obsah Choď na menu

2.SHBL: novinky

V prvom kole PLAY OFF narazíme na mužstvo KRÁTKY PROCES PE.

Favoritom niesme, ale prekvapiť môžme, nakoľko ku koncu základnej časti bolo vidieť lepšiu účasť na zápasoch a tým aj lepšie výsledky...

Jednoduchý recept: TREBA SI VERIŤ !!!

!!! Schôdza 2.SHbL !!!

V Bošanoch sa 6.4.2012 o 9.30h. uskutočnila schôdza predstaviteľov 2.SHbL Bošany a jednotlivých týmov, na ktorej sa prerokoval ďaľší postup v konaní sa zápasov základnej časti a následovného PLAY OFF.

1.KRÁTKY PROCES PE - HCC

- mužstvo K.PROCES dostalo možnosť dohodnúť nový termín pre dohrávku 10.kola s HCC TO. V prípade nášho nezáujmu opakovať zápas bude platná kontumácia a mužstvo z PE bude povinné uhradiť pokutu 15eur za každý kontumovaný zápas - spolu 45eur a následne môže byť vylúčené zo súťaže podľa pravidiel.

V prípade, že budeme súhlasiť s opakovaním zápasu si termín určujeme my (HCC) a mužstvo Krátky Proces je povinné sa prispôsobiť... Možné víkendové termíny sú už len 21.4 a 28.4.2012, prípadne hociktorý pracovný deň po dohode s rozhodcom R.Čačkom najneskôr však do 28.4, nakoľko 29.4.2012 začína PLAY OFF.

2.SÚPISKY - REGISTRAČKY

- pri zápasoch PLAY OFF musí mať každé mužstvo pri sebe registračky ( už ich máme ), prípadne úplnú súpisku mužstva a každý hráč by sa mal na požiadanie rozhodcu vedieť preukázať aj občianským preukazom

- ak sa tak nestane, bude mužstvo postihnuté trestom podľa platných pravidiel

3.TOP HRÁČ MUŽSTVA PLAY OFF

- v PLAY OFF budú po každom zápase vyhlásení najlepší hráči oboch mužstiev, kt. si prevezmú aj cenu pre najlepšieho hráča svojho týmu v danom zápase

4.BRIGÁDA

Dňa 21.4.2012 o 10h sa na hokejbalovom ihrisku Slniečko v Bošanoch uskutoční brigáda povinná pre všetky mužstvá!!! Za každý tým by sa mali zúčastniť dvaja ľudia.